کلین آپ, لایه‌های نرم زندگی

افزودن جرقه ای از حس خوب به لحظه های زندگی

ماموریت

بر این باوریم که الهام بخش خانواده‌ها باشیم و با نگرشی سرشار از آرامش خیال به آنها محصول باکیفیت بالا و ویژگی­های متنوع ارائه دهیم تا بتواند در بالا و پایین‌های زندگی، لحظه‌ای آرامش، لحظه‌ای رهایی به خانواده‌ها هدیه بدهد.

چشم انداز

برای افزودن جرقه ای درخشان

برای همراهی تو

در هر لحظه

در هر زمان

اهداف

ما در تلاشیم که از طریق ارائه دستمال های با کیفیت و با ویژگی های خاص در فراز و نشیب های زندگی همراه خانواده ها باشیم و برای آن ها بیشترین آرامش خاطر را به ارمغان آوریم.

درباره کلین آپ

در شهریورماه سال هزار و چهارصد و یک برند “کلین‌آپ” در گروه محصولات “تیشو” به‌دنیا آمد. این برند اولین برند شرکت زرین‌حریر است و در‌ راستای کامل‌شدن سبد محصولات گروه زرین با پشتوانه چندین دهه تولید محصولات سلولزی شرکت زرین رویا پا به عرصه وجود نهاده است.

“کلین‌آپ” تحت لیسانس فرمولاسیون و نام تجاری شرکت زرین حریر در کشور ایران، در شرایطی کاملا بهداشتی و از مرغوب ترین تیشوی خارجی تولید می شود.

گروه محصولات “کلین‌­آپ” مشتمل بر دستمال اقتصادی، دستمال جعبه، کاغذ توالت و حوله کاغذی است.

در این گروه محصولی دستمال اقتصادی در دو طرح ” ابر” و “قاصدک”، دستمال‌جعبه در کلکسیون­ها و طرح­های متنوع همچنین حوله کاغذی و کاغذ توالت از کلکسیون ابر در بسته بندی­های مختلف به بازار عرضه می­شود.

مسئولیت اجتماعی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و ...لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و ...لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و

کال تو اکشن